Atjaunošana

nhf.lv atjauno vecas koka durvis, koka logus, ēku fasādes no koka un citus koka produktus. Mēs strādājam ar privātajiem pasūtītājiem, kā arī lielākiem objektiem. Nordic Hardwood Factory veic ēku vienkāršoto fasādes atjaunošanu, kurā ietilpst ne vien fasādes atjaunošana un renovācija, bet arī logu un durvju restaurācija. Ir reizes, kad vecās un zudušās/satrūdējušās detaļas fasādei vai citam produktam nepieciešams aizvietot ar pilnīgi jaunu masīvkoka repliku, tādējādi iegūstam ne vien senlaicīga izskata ēku, bet arī mūsdienu tehnoloģijām paildzinām to mūžu. Koka īpašumi iegūst atjaunotu skatu un viss rajons atdzīvojas, iegūstot jaunas vēsmas.

Latvijas robežās mēs cenšamies palīdzēt saņemt pašvaldību līdzfinansējumus, lai atbalstītu atjaunošanu vecajām koka ēkām, logiem un durvīm, lai tie atkal uzmirdzētu.

Koka durvis

nhf.lv strādā augsti kvalificēti amatnieki, tāpēc viņi zina, kā atjaunot vecās koka durvis. Daudzi cilvēki uzskata, ka galdnieka profesija izzūd, bet Nordic Hardwood Factory ir viens no uzņēmumiem, kurš cenšas saglabāt šo vēsturisko amatu. Mēs atjaunojam koka durvis dažādās tehnoloģijās. Katrā objektā tiek veikta individuāla novērtēšana, lai piemērotu labāko tehnoloģiju un metodi. nhf.lv komanda vienmēr cenšas saglabāt esošo materiālu, bet, ja nav citas iespējas, dažas detaļas un gabalus aizvietojam ar jauniem materiāliem, bet saglabājam esošos dizainus un formas. Viss tiek saskaņots pēc individuālām vēlmēm un pasūtījuma, lai renovācija notiktu pēc iespējas kvalitatīvāk.

Mēs atjaunojam koka durvis arī ar Rīgas Domes līdzfinansējumu. Vairāk informācijas te: atjauno.riga.lv/

Lasīt vairāk

Koka logi

Nordic Hardwood Factory galdnieki vēlas saglabāt, pēc iespējas vairāk koka logus, lai tie paliktu mantojumā vairākās paaudzēs, tādēļ vienmēr ļoti rūpīgi koka logi tiek renovēti. Mūsu amatnieki veic pilna cikla izpēti, lai saglabātu koka logus to autentiskajā izskatā. Ja tomēr kāda detaļa ir jāprotezē vai citādi jāaizstāj, to dara ar lielu vērību, lai pēc iespējas mazāk varētu pateikt šuvju vietas. Visi nhf.lv komandā vēlas radīt ilgmūžīgus produktus, lai tie ne vien labi izskatītos, bet būtu arī praktiski un kalpotu paaudzēs.

Mēs atjaunojam koka logus arī ar Rīgas Domes līdzfinansējumu. Vairāk informācijas te: atjauno.riga.lv/

Lasīt vairāk

Koka fasādes

NHF.lv atjauno vecus koka īpašumus. Mēs strādājam gan ar privātmājām, gan lielākiem objektiem. Mēs veicam ēku vienkāršoto fasādes atjaunošanu, kurā ietilpst ne vien fasādes atjaunošana un renovācija, bet arī logu un durvju restaurācija. Ir reizes, kad vecās un zudušās/satrūdējušās detaļas fasādei vai citam produktam nepieciešams aizvietot ar pilnīgi jaunu masīvkoka repliku, tādējādi iegūstam ne vien senlaicīga izskata ēku, bet arī mūsdienu tehnoloģijām paildzinām to mūžu. Koka īpašumi iegūst atjaunotu skatu un viss rajons atdzīvojas, iegūstot jaunas vēsmas.

Latvijas robežās mēs cenšamies palīdzēt saņemt pašvaldību līdzfinansējumus, lai finansiāli atbalstītu mājokļa īpašniekus un varētu veikt restaurācijas darbus.

Informāciju par iespēju atjaunot koka fasādes ar Rīgas Domes līdzfinansējumu lasīt te: atjauno.riga.lv/

Lasīt vairāk

Citi produkti

nhf.lv galdniecībā mēs varam atjaunot dažādus koka produktus:

  • Koka galdus
  • Koka grīdlīstes
  • Koka skapjus
  • Koka kāpnes
  • Koka suņu būdas
  • Citus koka produktus

Mēs atjaunojam koka produktus arī ar Rīgas Domes līdzfinansējumu. Vairāk informācijas te: atjauno.riga.lv/

Lasīt vairāk