Jaunas iekšdurvis

Nordic Hardwood Factory masīvkoka iekšdurvis ir izgatavotas no rūpīgi atlasītiem priedes, oša vai ozolkoka materiāliem. Katrs dēlis ir rūpīgi pārbaudīts, tāpēc gatavais produkts atbilst augstai kvalitātei. Nekustamajā īpašumā nekas nav iespaidīgāks par koptām un kvalitatīvām masīvkoka durvīm. Mūsu ražotās durvis tiek piedāvātas ar apdari- beicētas, lakotas, krāsotas ar krāsām vai krāsotas ar dabīgām eļļām dažādos toņos un/vai vecinātas, izceļot koksnes dabīgās šķiedras. Vecinātu koka durvju skaistumu iespējams izjust tai pieskaroties, sajūtot koka šķiedru un novērojot gaismas spēli dažādos gaismas apstākļos. Pēc pieprasījuma mēs piedāvājam izolāciju un iebūvētas daudzpunktu drošības slēdzenes, kā arī stikla paketes. Ar nhf.lv durvīm Jūs varat pasargāt savas ģimenes siltumu un rast drošu mājokli visa gada garumā, vienlaikus iegūstot skaistas un kvalitatīvas durvis.

NHF izgatavo arī koka kārbas dažādos izmēros, aplodas un noseglīstes, kā arī iestrādā slēptās eņģes un citas lietas, ja nepieciešams.

Mēs izstrādājam daudz dažādus produktus gan vietējiem, gan komerciāliem tirgiem.

Visas nhf.lv durvis ir izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Piedāvājam veikt arī uzmērīšanu un uzstādīšanu iepriekš vienojoties.

Jaunas iekšdurvis

Izvēlieties durvju tipu:

Vienviru durvis

Divviru durvis

Stiklotas durvis

Individuāls dizains