Par mums

Par mums

Nordic Hardwood Factory jeb nhf.lv ir Latvijā radīts un lolots zīmols, kas izmanto tikai augstākās kvalitātes kokus no Latvijas. Atrodamies galvaspilsētā Rīgā, tāpēc esam viegli un ātri sasniedzami ikvienam. nhf.lv ir SIA Fasāde PRO struktūrvienība, kura galdniecības nozarē ir jau kopš 2005. gada. Lielākā daļa vēsturisko ēku Rīgā ir apmestas ar kaļķa javu, tādēļ SIA Fasāde PRO speciālisti sākotnēji koncentrējās uz šāda veida ēkām, bet laikam ejot, uzņēmums sāka arī koka fasāžu atjaunošanas un renovācijas darbus, lai saglabātu ēku kultūras un vēsturisko mantojumu. Laika gaitā, iegūstot milzīgu pieredzi un paplašinoties, SIA Fasāde PRO nolēma izveidot jaunu zīmolu nhf.lv, kas specializējas koka atjaunošanā un izgatavo dažādus masīvkoka produktus.

Rdid Logo Zils Rgb

Kopš 2017.gada piedalāmies dažādos pašvaldību konkursos, kā arī palīdzam saviem klientiem saņemt Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu kultūrvēsturiskā būvmantojuma saglabāšanai.

Bni Logo Red Pms 1 4

Jau kopš 2018.gada esam BNI Latvija grupas biedri. Šī ir pasaules vadošā biznesa tīklošanas un ieteikumu organizācija.

Nlogo 2

Kopš 2018.gada esam arī Rīgas Biznesa Kameras biedri. Šīs apvienības mērķis ir apvienot uzņēmumus, kļūstot par nozīmīgāko partneri uzņēmējiem Latvijā.

Bv Certification Iso9001 2

Kopš 2020.gada Nordic Hardwood Factory oficiāli ieguva ISO 9001:2015 sertifikātu.

Ce

2021.gadā ieguvām arī CE marķējumu, kas apliecina mūsu produktu augsto kvalitāti un standartus.

Iso 9001 2015 Certificate nhf.lv 2020
Layer 77

SIA Fasāde PRO ir noslēdzis 06.07.2017. līgumu Nr. SKV-L-2017/356 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.